Zakup z montażem 8%

Proponujemy naszym klientom sprzedaż materiałów instalacyjnych, urządzeń grzewczych ale także kompleksowy montaż istalacji i systemów grzewczych.

Dla klientów indywidualnych, którzy zdecydują się na zakup urządzeń wraz z usługa montażu istnieje możliwość naliczania podatku vat w wysokości 8%. Standardowo kupując towar klien zmuszony jest zapłacić podatek vat doliczany do ceny netto w wysokości 23%.
Mając na uwadze to, że w zależności od rodzaju inwestycji i rozległości planowanych działań na zakup urządzeń i systemów instalacyjnych wydajemy od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Przy większych nakładach finansowych 15% różnica w podatku VAT może uczynić znaczną kwotę.

Dodatkowym argumentem przemawiającym za zakupem urządzeń wraz z usługą montażu jest kompleksowa obsługa inwestycji. Jeden wykonawca dbający zarówno za właściwy dobór i konfigurację wykorzystanych materiałów, oraz właściwą kolejność wykonywanych prac instalacyjnych pozwala na dostarczenie klientowi usługi na najwyższym poziomie. W takim przypadku mamy pewność, że nie braknie towaru na budowie lub też co gorsze nie zostanie zbędny materiał instalacyjnych, którego nie można zwrócić do sklepu.