Kosztorysowanie

Oferujemy naszym klientom wielopłaszczyznową pomoc dotyczącą zakupu materiałów i systemów instalacyjnych. Doskonale rozumiemy, że od firmy wykonawczej należy oczekiwać fachowej porady i przedstawienia rzetelnych informacji. W obecnym czasie mnogość rozwiązań technicznych sprawia, że inwestor może czuć się zagubiony, wówczas podejmowane wybory mogą opierać się jedynie na podstawie kryterium ceny. Decyzje podjęte według takiego kryterium cieszą zazwyczaj tylko początkowo, w konsekwencji prowadzą jednak do rozczarowania.

Nasze wieloletnie obserwacje i setki przeprowadzonych rozmów z klientami utwierdziły nas w przekonaniu, że przedstawienie różnych możliwości, pokazanie kilku koncepcji technicznych rozwiązań są bardzo cenione przez inwestora. Omówienie z klientem poszczególnych konfiguracji w oparciu o relacje finansowe (gdyż ostatecznie to klient zapłaci za wybrane rozwiązanie) daje realną możliwość świadomego wyboru najlepszego projektu za odpowiednie pieniądze.
Wykonanie przez naszą firmę kosztorysu oraz przygotowanie koncepcji rozwiązań technicznych jest bezpłatne. W zależności od rodzaju inwestycji możliwe są dwa przypadki:
I Dla nowych obiektów celem przygotowania kosztorysu na wstępnym etapie wystarczającym jest udostępnienie projektu budowlanego (w formie elektronicznej lub papierowej). Po wstępnym zaakceptowaniu oferty przyjedziemy na wizję lokalną na budowę.
II Dla obiektów już istniejących dla instalacji wykonywanych od podstaw lub modernizowanych przed przygotowaniem oferty konieczna jest wstępna wizja lokalna.

Na każdym etapie przygotowania oferty jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, aby na bierząco wyjaśnić wszystkie wątpliwości oraz ustalić szereg ważnych kwestii.
Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebą, na naszej stronie internetowej można znaleźć wiele ciekawych informacji technicznych, dzięki którym łatwiej będzie wybrać dla siebie najwłaściwsze rozwiązania.

W celu przygotowania koncepcji technicznej inwestycji w następstwie której wykonamy dla Państwa kosztorys prosimy o kontakt.