Kotły gazowe, fotowoltaika i pompy ciepła powietrze-woda – Łódź

Nasza firma posiada w ofercie rozwiązania oparte na odnawialnych źródłach energii, które mają na celu zminimalizowanie kosztów energetycznych, a co za tym idzie, nakładów finansowych na ogrzewanie. Jeden z przykładów to fotowoltaika, która coraz częściej pojawia się na dachach domów lub specjalnych farmach solarnych. Panele słoneczne to wyjątkowy sposób na pobieranie energii bez negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Specjalizujemy się w trwałym i stabilnym montażu, który zagwarantuje długi czas bezproblemowej eksploatacji. W przypadku ewentualnych usterek również służymy pomocą. Nasi pracownicy mają wiedzę, umiejętności i doświadczenie, dzięki którym pracują sprawnie i z łatwością identyfikują wszelkie awarie.

Pompy ciepła powietrze-woda i grunt-woda

Fotowoltaika to nie jedyne proekologiczne rozwiązanie, które można znaleźć w naszej ofercie. Proponujemy również montaż oraz serwis pomp ciepła (powietrze-woda oraz grunt-woda), czyli innowacyjnego rozwiązania do ogrzewania domu i innych budynków. To coraz popularniejsza opcja w nowym budownictwie – jest zarówno ekologiczna, jak i ekonomiczna. Korzystanie z niej może prowadzić do obniżenia kosztów utrzymania budynku, a co za tym idzie, do oszczędzania pieniędzy.

Serwis i regularne przeglądy systemów

Prowadzony przez nas serwis pomp ciepła w Łodzi zapewnia kompleksową obsługę: diagnozujemy problem i proponujemy skuteczne rozwiązania. Niezależnie od tego, czy to awaria elementów hydraulicznych, czy układów sterowania – nasi specjaliści zajmą się tym szybko i sprawnie. Wśród naszych usług można znaleźć również profesjonalną instalację innowacyjnego systemu wentylacji, czyli rekuperacji. Stawiamy jednak też na tradycyjne rozwiązania. Montujemy, dokonujemy przeglądów i oferujemy naprawy kotłowni gazowych, olejowych oraz na paliwa stałe.
W naszej ofercie można znaleźć obsługę urządzeń różnych producentów – jesteśmy autoryzowanym serwisantem firm BUDERUS (kotły olejowe i gazowe, systemy solarne, pompy ciepła powietrze-woda i grunt-woda), UNICAL (kotły olejowe i gazowe) oraz TERMET (kotły gazowe).