Montaż pompy ciepła, fotowoltaika i nie tylko – Radomsko

Kierujemy naszą ofertę do wszystkich, którym zależy na zapewnieniu czystego powietrza w Radomsku i okolicach – czyli zainteresowanych ekologicznymi rozwiązaniami. Niezależnie od tego, czy chodzi o rozbudowaną instalację paneli fotowoltaicznych, czy prostą naprawę wentylacji mechanicznej, nasza firma chętnie podejmie się różnego typu zadań. Możemy pochwalić się doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami, które są niezbędne do pracy z takim sprzętem. Pracujemy profesjonalnie, z indywidualnym podejściem do klienta – zajmujemy się na przykład kompleksowym kosztorysowaniem dostosowanym do sytuacji i możliwości.

Program Czyste Powietrze

Wiele osób interesuje się kwestiami związanymi z fotowoltaiką czy rekuperacją ze względu na dostępne dofinansowania, takie jak program Czyste Powietrze. Dla Radomska oraz innych miast i gmin w Polsce to świetna okazja do podjęcia prac mogących podnieść jakość życia w regionie. Dzięki dodatkowym funduszom wymarzone wykonanie termoizolacji lub montaż pompy ciepła mogą stać się rzeczywistością. Skontaktuj się z nami, jeżeli planujesz wprowadzić w swoim domu zmiany w ramach programu. Chętnie wymienimy stare urządzenia na nowoczesne, eko sprzęty.

Montaż pompy ciepła i kotłów CO w Radomsku

Planowanie odpowiedniego ogrzewania obiektu należy rozpocząć jak najwcześniej. Nasza firma może pomóc w tym przedsięwzięciu. Gwarantujemy staranną pracę przy instalacji, aby zapewnić bezawaryjne działanie systemu grzania. Jeżeli jednak pojawią się jakieś problemy, oferujemy serwis pomp ciepła w Radomsku i okolicach. Naprawimy różnego typu urządzenia, a także przeprowadzimy regularne przeglądy.