Serwis pomp ciepła i kotłów, rekuperacja, fotowoltaika – Częstochowa

Instalacje grzewcze oraz nowoczesne eko rozwiązania nie mają przed nami tajemnic – nasza firma gwarantuje profesjonalną obsługę inwestycji i serwisu urządzeń. Zachęcamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych instalacjami fotowoltaicznymi w okolicy Częstochowy, ale także każdego, kto planuje inwestycje w kotły gazowe, wentylację mechaniczną czy pompy ciepła. Nasze usługi są profesjonalne i kompleksowe, indywidualnie podchodzi do każdej sytuacji, wykonujemy kosztorysy i planujemy najlepsze możliwe rozwiązania.

Serwis kotłów i pomp ciepła Buderus – Częstochowa

Buderus to firma, której autoryzowanym partnerem handlowym jesteśmy – możemy poświadczyć za jakość ich produktów. Ich kotły CO, gazowe i olejowe, proponowane w Częstochowie i okolicach, to doskonały wybór. Wykorzystywanie innowacyjnych technologii, takich jak kolektory słoneczne lub gruntowe i powietrzne pompy ciepła, gwarantuje korzystne efekty, takie jak obniżenie opłat. Nasza firma oferuje profesjonalny serwis pomp ciepła i kotłów w okolicy Częstochowy. Przeprowadzimy zarówno regularny, kontrolny przegląd, jak i zajmiemy się naprawą usterki. Dotyczy to również rekuperacji i innych eko rozwiązań. Skontaktujcie się z nami, by zobaczyć, jak możemy pomóc!

Program Czyste Powietrze

Dofinansowanie do fotowoltaiki w Częstochowie i okolicach? To jak najbardziej możliwe! Prowadzony od lat program Czyste Powietrze oferuje pomoc w opłaceniu różnego typu ekologicznych rozwiązań, które można wprowadzić w domach: wymiana kotła pelletowego na powietrzne lub gruntowe pompy ciepła, instalacja paneli słonecznych, a także prace termoizolacyjne o odpowiedniej grubości. Aby uzyskać fundusze, należy spełniać pewne wymagania, między innymi dotyczące dochodów. Nasza firma oferuje profesjonalne usługi montażu fotowoltaiki i innych urządzeń – zapraszamy do kontaktu również osoby, które korzystają z programu.